Godziny dostępności wychowawców i specjalistów - styczeń
Lp. |
Imię i nazwisko
|
Data |
Miejsce |
1. |
Anna Ślesińska - Nowak |
12.04 g. 17.00 – 18.00 19.04 g. 15.00-16.00 26.04 g. 16.00-17.00
|
Strzelecka 11 |
2. |
Hanna Pierzchalska |
09.04 g. 8.00 – 9.00 19.04 g. 15.00 – 16.00 23.04 g. 8.00 – 9.00
|
Rataje |
3. |
Aleksandra Plucińska |
12.04 g. 9.00 – 10.00 17.04 g. 20.00 – 21.00 25.04 g. 20.00 – 21.00
|
Strzelecka 11 |
4. |
Józef Jasion |
09.04 g. 19.00 – 20.00 15.04 g. 16.00 – 17.00 26.04 g. 9.00 – 10.00
|
Strzelecka 11 |
5. |
Mariola Kreskowiak
|
08.04 g. 11.00 – 12.00 15.04 g. 11.00 – 12.00 24.04 g. 8.00 – 9.00
|
Studzieniec 27 |
6. |
Mikołaj Nowak |
09.04 g. 8.00 – 9.00 15.04 g. 16.00 – 17.00 22.04 g. 16.00 – 17.00
|
Strzelecka 11 |
7. |
Łukasz Żulewski |
12.04 g. 16.00 – 17.00 18.04 g. 14.00 – 15.00 23.04 g. 18.00 – 19.00
|
Strzelecka 11 |
8. |
Sławomir Radke |
08.04 g. 15.30 – 16.30 16.04 g. 8.00 – 9.00 22.04 g. 11.00 – 12.00
|
Studzieniec 27 |
9. |
Michał Pozorski |
09.04 g.19.00 – 20.00 17.04 g. 20.00 – 21.00 23.04 g. 17.00 – 18.00
|
Rataje |
10. |
Łukasz Pisarek |
09.04 g.20.00-21.00 20.04 g.17.00-18.00 24.04 g.19.00-20.00
|
Studzieniec 27 |
11. |
Anna Charzewska |
|
Rataje |
12. |
Adriana Raniewicz |
12.04 g. 8.00 – 9.00 17.04 g. 8.00 – 9.00 22.04 g. 11.00 – 12.00
|
Studzieniec 27 |
13. |
Joanna Niezborała |
12.04 g. 15.00 – 16.00 15.04 g. 19.00 – 20.00 24.04 g. 16.00 – 17.00
|
Studzieniec 27 |
14. |
Waldemar Ciołek |
10.04 g. 21.00 – 22.00 07.04 g. 18.00 – 19.00 26.04 g. 14.00 – 15.00 |
Studzieniec 27 |
15. |
Marek Fifer |
09.04g. 8.00 – 8.30 17.04 g. 8.00 – 8.30 24.04 g. 8.00 – 8.30
|
Studzieniec 27 |
16. |
Daniel Chwesiuk |
Czwartek g. 18:30 – 19:30 |
Strzelecka 11
|
17. |
Daniel Żebrowski |
12.04 g. 13.00-14.00 15.04 g. 9.00-10.00 19.04 g. 13.00-14.00
|
Strzelecka 11 |
18. |
Alina Standowicz – Ograbek
|
Wtorek g.15:00-16:00 |
Strzelecka 11 |
19.
|
Kamila Bejma |
08.04 g.9.00 -10.00 18.04 g. 20.00 -21.00 26.04 g. 13.00 -14.00
|
Studzieniec 27 |
20. |
Irena Wernicka-Zielińska
|
Środa g.09.00 – 10.00 |
Studzieniec 27 |
21. |
Adrian Nowak |
09.04 g. 8.00 – 9.00 19.04 g. 16.00 – 17.00 24.04 g. 20.00 – 21.00
|
Strudzieniec 27
|
22. |
Hanna Frąckowiak |
Środa g. 19:00 – 19:30 |
Rataje, Strzelecka 11, Studzieniec 27
|
23. |
Sławomir Koziński |
Poniedziałek g. 15.00 – 16.00 |
Rataje, Strzelecka 11, Studzieniec 27
|
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży informuje, iż w zakresie telefonicznego wsparcia psychologiczno – pedagogicznego dla rodziców bądź opiekunów prawnych specjaliści ośrodka dostępni są w podanych niżej terminach oraz godzinach, pod następującymi numerami telefonów:
- budynek Chodzież ul. Strzelecka – tel. 67/2147802,
- budynek Studzieniec– tel. 67/2810833
- budynek Rataje– tel. 668642198
Plan pracy specjalistów obowiązujący w roku szkolnym 2021/2022
Specjalista | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Daniel Żebrowski |
16:00-20:00 |
16:00-20:00 |
16:00-20:00 |
8:00-14:00 |
12:30-16:30 |
Maria Jakubik |
16:00-20:00 |
16:00-20:00 |
8:00-14:00 |
16:00-20:00 |
12:30-16:30 |
Kamila Bejma |
8:00-14:00 |
16:00-20:00 |
16:00-20:00 |
16:00-20:00 |
12:30-16:30 |
Irena Wiernicka- Zielińska |
16:00-20:00 Studzieniec |
8:00-14:00 Chodzież |
16:00-20:00 Rataje |
16:00-20:00 Studzieniec |
12:30-16:30 Studzieniec |
Jednocześnie informujemy, że konsultacje i porady mogą być realizowane w innych dogodnych terminach, po wcześniejszym ich ustaleniu ze specjalistami.
Dodatkowo ośrodek współpracuje z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Chodzieży (adres: 64 – 800 Chodzież, ul. Składowa 5, tel. 67/2812531), w której rodzice bądź opiekunowie prawni wychowanków i wychowanek mogą otrzymać wsparcie lub pomoc w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych.
Rodzice, opiekunowie prawni zobowiązani są do zaopatrzenia wychowanka
Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w następujące artykuły:
Na terenie ośrodka wychowankowi, wychowance nie wolno posiadać:
Strona stworzona przez www.fmd-studio.pl