24 października 2023
Nie ma lepszego sposobu na spędzenie czas jak ognisko integracyjne. Gry i zabawy przygotowane przez wychowawców bardzo umiliły nam te chwile.
12 czerwca 2023
Tegoroczny Festyn Rodzinny już za nami. Miło było spotkać się z rodzicami naszych wychowanków  i absolwentami.  Pogoda nam dopisała. To był dobrze spędzony czas.
06 maja 2023
  Dnia 27.03.2023r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im.Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży odbył się konkurs matematyczny. Głównym celem konkursu była popularyzacja matematyki.
30 marca 2023
        23 marca 2023 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej, pod patronatem Starosty Czarnkowsko-Trzcianeckiego i Nadleśnictwa w Trzciance, odbył się już IV PRZYRODNICZY KONKURS przeznaczony dla uczniów
14 marca 2023
  Dyskoteka karnawałowa już za nami. Wielkie podziękowania dla Samorządu Wychowanków za włożone trud w przygotowania oraz panu Grzegorzowi Wylegała za oprawę muzyczną. Oby więcej takich inicjatyw.
10 grudnia 2022
3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w związku z czym Urząd Miasta  zorganizował konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu miasta. Konkurs polegał na zilustrowaniu dowolną

MOS CHODZIEŻ

MOS CHODZIEŻ

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii 

im. Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży

KONTAKT

W roku szkolnym 2021/2022 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży obchodzi dziesięciolecie istnienia. 

 

Obchody jubileuszu rozpoczęliśmy wrześniową inauguracją roku jubileuszowego, której towarzyszyło sadzenie drzewa - Dębu Zielonka. Nazwę wyłoniono w konkursie zorganizowanym dla wychowanków MOS.

 

10 grudnia 2021r. był dniem szczególnym dla naszego Ośrodka. Tego dnia świętowaliśmy 10-lecie jego funkcjonowania, drugą rocznicę nadania imienia oraz przekazania sztandaru.

Dzień rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej w chodzieskiej kolegiacie. Następnie udaliśmy się do Chodzieskiego Domu Kultury, gdzie odbyła się część oficjalna obchodów. Mimo pandemii, swoją obecnością zaszczycił nas Pan Starosta Mirosław Juraszek, Pan Wicestarosta Mariusz Witczuk, Pani Gabriela Margowska – ówczesna kierownik Wydziału Oświaty, radni, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych oraz przedstawiciele organizacji działających na terenie powiatu. Nie zabrakło również absolwentów.

Nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania i pod okiem pracowników przygotowali wzruszający montaż słowno-muzyczny.

Po części artystycznej udaliśmy się do budynku MOS na poczęstunek, którego najważniejszym elementem był jubileuszowy tort. W przygotowanej sali można było obejrzeć wystawę dotyczącą historii Ośrodka, a także dokonać wpisu do księgi pamiątkowej.

 

Nie udałoby się to wszystko, gdyby nie praca wielu osób, którym w tym miejscu chcielibyśmy serdeczne podziękować za trud i zaangażowanie. 

Strona stworzona przez www.fmd-studio.pl