14 marca 2023
  Dyskoteka karnawałowa już za nami. Wielkie podziękowania dla Samorządu Wychowanków za włożone trud w przygotowania oraz panu Grzegorzowi Wylegała za oprawę muzyczną. Oby więcej takich inicjatyw.
19 lutego 2023
Drodzy opiekunowie i wychowankowie chcemy przybliżyć wam ofertę wycieczek, w których będziecie mogli wziąć udział w semestrze II roku szkolnego 2022/2023 1) Kołobrzeg z bliska Chcesz zobaczyć pomnik zaślubin Polski
10 grudnia 2022
3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w związku z czym Urząd Miasta  zorganizował konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu miasta. Konkurs polegał na zilustrowaniu dowolną
10 grudnia 2022
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży miał zaszczyt gościć niezwykłego gościa. Specjalnie dla naszej młodzieży zorganizowane zostało spotkanie z młodym aktywistą - Tymoteuszem Maksymilianem Sobczakiem. Nastolatek opowiedział o
10 grudnia 2022
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Marii Grzegorzewskiej jest ośrodkiem otwartym na różnego rodzaju współpracę z podmiotami w środowisku lokalnym. Młodzież ma wiele możliwości poznawania instytucji. Jednym z najciekawszych miejsc bliskiemu młodzieży
10 listopada 2022
Wzięliśmy udział w interaktywnej konferencji "stacJA emaTYczni" - wydarzenie zorganizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chodzieży pod patronatem Burmistrza Chodzieży pana Jacka Gursza. Konferencja została zorganizowana w ramach kampanii

MOS CHODZIEŻ

MOS CHODZIEŻ

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii 
im. Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży

KONTAKT

W roku szkolnym 2021/2022 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży obchodzi dziesięciolecie istnienia. 

 

Obchody jubileuszu rozpoczęliśmy wrześniową inauguracją roku jubileuszowego, której towarzyszyło sadzenie drzewa - Dębu Zielonka. Nazwę wyłoniono w konkursie zorganizowanym dla wychowanków MOS.

 

10 grudnia 2021r. był dniem szczególnym dla naszego Ośrodka. Tego dnia świętowaliśmy 10-lecie jego funkcjonowania, drugą rocznicę nadania imienia oraz przekazania sztandaru.

Dzień rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej w chodzieskiej kolegiacie. Następnie udaliśmy się do Chodzieskiego Domu Kultury, gdzie odbyła się część oficjalna obchodów. Mimo pandemii, swoją obecnością zaszczycił nas Pan Starosta Mirosław Juraszek, Pan Wicestarosta Mariusz Witczuk, Pani Gabriela Margowska – ówczesna kierownik Wydziału Oświaty, radni, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych oraz przedstawiciele organizacji działających na terenie powiatu. Nie zabrakło również absolwentów.

Nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania i pod okiem pracowników przygotowali wzruszający montaż słowno-muzyczny.

Po części artystycznej udaliśmy się do budynku MOS na poczęstunek, którego najważniejszym elementem był jubileuszowy tort. W przygotowanej sali można było obejrzeć wystawę dotyczącą historii Ośrodka, a także dokonać wpisu do księgi pamiątkowej.

 

Nie udałoby się to wszystko, gdyby nie praca wielu osób, którym w tym miejscu chcielibyśmy serdeczne podziękować za trud i zaangażowanie. 

Strona stworzona przez www.fmd-studio.pl